SERIE C
dinsdag 28 augustus 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
FC Schubbekutterveen Valderrama 3 7 19:05 uur
FC Anton Carriere Uitzendbureau 3 5 19:55 uur
Snackbar Gorlejus Tiktak 4 7 20:45 uur
Harde werkers Simeko 82 2 13 21:35 uur
LZC 1886 De Snokkers 6 0 22:25 uur
KeJo Vrij
SERIE A
donderdag 30 augustus 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
de Bikkels Jantjes van Leiden 5 11 19:05 uur
De Leo's Driemtiem 9 0 19:55 uur
FC Leiderdorp Leidsche Boys 12 3 20:45 uur
ZP Leiden Zuid west 4 4 21:35 uur
Hoppa Team Neal 1 2 22:25 uur
Leiden Noord Vrij
SERIE B
dinsdag 4 september 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
De Buffels Linnaeus 1758 4 5 19:05 uur
Vroeger Beter Prikkrlgeneratoren 4 3 19:55 uur
LFC Eltax De Meester 2 3 20:45 uur
FC Rijnland DVZ08 5 4 21:35 uur
BBU Z88 4 4 22:25 uur
BBS Vrij
SERIE C
donderdag 6 september 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
FC Anton FC Schubbekutterveen 2 7 19:05 uur
Snackbar Gorlejus Valderrama 3 4 19:55 uur
Harde werkers Carriere Uitzendbureau 4 5 20:45 uur
LZC 1886 Tiktak 5 8 21:35 uur
KeJo Simeko 82 1 6 22:25 uur
De Snokkers Vrij
SERIE A
dinsdag 11 september 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
De Leo's de Bikkels 6 3 19:05 uur
FC Leiderdorp Jantjes van Leiden 12 7 19:55 uur
ZP Driemtiem 4 7 20:45 uur
Hoppa Leidsche Boys 4 1 21:35 uur
Leiden Noord Leiden Zuid west 5 2 22:25 uur
naam naam
SERIE B
donderdag 13 september 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Vroeger Beter De Buffels 4 1 19:05 uur
LFC Eltax Linnaeus 1758 1 1 19:55 uur
FC Rijnland Prikkrlgeneratoren 4 10 20:45 uur
BBU De Meester 4 3 21:35 uur
BBS DVZ08 2 6 22:25 uur
Z88 Vrij
SERIE C
dinsdag 18 september 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Snackbar Gorlejus FC Anton 0 4 19:05 uur
Harde werkers FC Schubbekutterveen 1 10 19:55 uur
LZC 1886 Valderrama 1 7 20:45 uur
KeJo Carriere Uitzendbureau 11 2 21:35 uur
De Snokkers Tiktak 2 15 22:25 uur
Simeko 82 Vrij
SERIE A
donderdag 20 september 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
FC Leiderdorp De Leo's 7 5 19:05 uur
ZP de Bikkels 5 5 19:55 uur
Hoppa Jantjes van Leiden 0 4 20:45 uur
Leiden Noord Driemtiem 5 4 21:35 uur
Team Neal Leidsche Boys 1 5 22:25 uur
Leiden Zuid west Vrij
SERIE B
vrijdag 21 september 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
LFC Eltax Vroeger Beter 19:05 uur
FC Rijnland De Buffels 19:55 uur
BBU Linnaeus 1758 20:45 uur
BBS Prikkrlgeneratoren 21:35 uur
Z88 De Meester 22:25 uur
DVZ08 Vrij
SERIE C
dinsdag 25 september 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Harde werkers Snackbar Gorlejus 19:05 uur
LZC 1886 FC Anton 19:55 uur
KeJo FC Schubbekutterveen 20:45 uur
De Snokkers Valderrama 21:35 uur
Simeko 82 Carriere Uitzendbureau 22:25 uur
Tiktak Vrij
SERIE A
donderdag 27 september 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
ZP FC Leiderdorp 19:05 uur
Hoppa De Leo's 19:55 uur
Leiden Noord de Bikkels 20:45 uur
Team Neal Jantjes van Leiden 21:35 uur
Leiden Zuid west Driemtiem 22:25 uur
Leidsche Boys Vrij
SERIE B
donderdag 4 oktober 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
FC Rijnland LFC Eltax 19:05 uur
BBU Vroeger Beter 19:55 uur
BBS De Buffels 20:45 uur
Z88 Linnaeus 1758 21:35 uur
DVZ08 Prikkrlgeneratoren 22:25 uur
De Meester Vrij
SERIE C
dinsdag 9 oktober 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
LZC 1886 Harde werkers 19:05 uur
KeJo Snackbar Gorlejus 19:55 uur
De Snokkers FC Anton 20:45 uur
Simeko 82 FC Schubbekutterveen 21:35 uur
Tiktak Valderrama 22:25 uur
Carriere Uitzendbureau Vrij
SERIE A
donderdag 11 oktober 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Hoppa ZP 19:05 uur
Leiden Noord FC Leiderdorp 19:55 uur
Team Neal De Leo's 20:45 uur
Leiden Zuid west de Bikkels 21:35 uur
Leidsche Boys Jantjes van Leiden 22:25 uur
Driemtiem Vrij
SERIE B
dinsdag 16 oktober 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
BBU FC Rijnland 19:05 uur
BBS LFC Eltax 19:55 uur
Z88 Vroeger Beter 20:45 uur
DVZ08 De Buffels 21:35 uur
De Meester Linnaeus 1758 22:25 uur
Prikkrlgeneratoren Vrij
SERIE C
donderdag 18 oktober 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
KeJo LZC 1886 19:05 uur
De Snokkers Harde werkers 19:55 uur
Simeko 82 Snackbar Gorlejus 20:45 uur
Tiktak FC Anton 21:35 uur
Carriere Uitzendbureau FC Schubbekutterveen 22:25 uur
Valderrama Vrij
SERIE A
vrijdag 19 oktober 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Leiden Noord Hoppa 19:05 uur
Team Neal ZP 19:55 uur
Leiden Zuid west FC Leiderdorp 20:45 uur
Leidsche Boys De Leo's 21:35 uur
Driemtiem de Bikkels 22:25 uur
Jantjes van Leiden Vrij
SERIE B
dinsdag 23 oktober 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
BBS BBU 19:05 uur
Z88 FC Rijnland 19:55 uur
DVZ08 LFC Eltax 20:45 uur
De Meester Vroeger Beter 21:35 uur
Prikkrlgeneratoren De Buffels 22:25 uur
Linnaeus 1758 Vrij
SERIE C
donderdag 25 oktober 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
De Snokkers KeJo 19:05 uur
Simeko 82 LZC 1886 19:55 uur
Tiktak Harde werkers 20:45 uur
Carriere Uitzendbureau Snackbar Gorlejus 21:35 uur
Valderrama FC Anton 22:25 uur
FC Schubbekutterveen Vrij
SERIE A
dinsdag 30 oktober 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Team Neal Leiden Noord 19:05 uur
Leiden Zuid west Hoppa 19:55 uur
Leidsche Boys ZP 20:45 uur
Driemtiem FC Leiderdorp 21:35 uur
Jantjes van Leiden De Leo's 22:25 uur
de Bikkels Vrij
SERIE B
donderdag 1 november 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Z88 BBS 19:05 uur
DVZ08 BBU 19:55 uur
De Meester FC Rijnland 20:45 uur
Prikkrlgeneratoren LFC Eltax 21:35 uur
Linnaeus 1758 Vroeger Beter 22:25 uur
De Buffels Vrij
SERIE C
dinsdag 6 november 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Simeko 82 De Snokkers 19:05 uur
Tiktak KeJo 19:55 uur
Carriere Uitzendbureau LZC 1886 20:45 uur
Valderrama Harde werkers 21:35 uur
FC Schubbekutterveen Snackbar Gorlejus 22:25 uur
FC Anton Vrij
SERIE A
donderdag 8 november 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Leiden Zuid west Team Neal 19:05 uur
Leidsche Boys Leiden Noord 19:55 uur
Driemtiem Hoppa 20:45 uur
Jantjes van Leiden ZP 21:35 uur
de Bikkels FC Leiderdorp 22:25 uur
De Leo's Vrij
SERIE B
dinsdag 13 november 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
DVZ08 Z88 19:05 uur
De Meester BBS 19:55 uur
Prikkrlgeneratoren BBU 20:45 uur
Linnaeus 1758 FC Rijnland 21:35 uur
De Buffels LFC Eltax 22:25 uur
Vroeger Beter Vrij
SERIE C
donderdag 15 november 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Tiktak Simeko 82 19:05 uur
Carriere Uitzendbureau De Snokkers 19:55 uur
Valderrama KeJo 20:45 uur
FC Schubbekutterveen LZC 1886 21:35 uur
FC Anton Harde werkers 22:25 uur
Snackbar Gorlejus Vrij
SERIE A
dinsdag 20 november 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Leidsche Boys Leiden Zuid west 19:05 uur
Driemtiem Team Neal 19:55 uur
Jantjes van Leiden Leiden Noord 20:45 uur
de Bikkels Hoppa 21:35 uur
De Leo's ZP 22:25 uur
FC Leiderdorp Vrij
SERIE B
donderdag 22 november 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
De Meester DVZ08 19:05 uur
Prikkrlgeneratoren Z88 19:55 uur
Linnaeus 1758 BBS 20:45 uur
De Buffels BBU 21:35 uur
Vroeger Beter FC Rijnland 22:25 uur
LFC Eltax Vrij
SERIE C
dinsdag 27 november 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Carriere Uitzendbureau Tiktak 19:55 uur
Valderrama Simeko 82 20:45 uur
FC Schubbekutterveen De Snokkers 21:35 uur
FC Anton KeJo 22:25 uur
Snackbar Gorlejus LZC 1886 19:05 uur
Harde werkers Vrij
SERIE A
donderdag 29 november 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Driemtiem Leidsche Boys 19:05 uur
Jantjes van Leiden Leiden Zuid west 19:55 uur
de Bikkels Team Neal 20:45 uur
De Leo's Leiden Noord 21:35 uur
FC Leiderdorp Hoppa 22:25 uur
ZP Vrij
SERIE B
dinsdag 4 december 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Prikkrlgeneratoren De Meester 19:05 uur
Linnaeus 1758 DVZ08 19:55 uur
De Buffels Z88 20:45 uur
Vroeger Beter BBS 21:35 uur
LFC Eltax BBU 22:25 uur
FC Rijnland Vrij
SERIE C
donderdag 6 december 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Valderrama Carriere Uitzendbureau 19:05 uur
FC Schubbekutterveen Tiktak 19:55 uur
FC Anton Simeko 82 20:45 uur
Snackbar Gorlejus De Snokkers 21:35 uur
Harde werkers KeJo 22:25 uur
LZC 1886 Vrij
SERIE A
dinsdag 11 december 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Jantjes van Leiden Driemtiem 19:05 uur
de Bikkels Leidsche Boys 19:55 uur
De Leo's Leiden Zuid west 20:45 uur
FC Leiderdorp Team Neal 21:35 uur
ZP Leiden Noord 22:25 uur
Hoppa Vrij
SERIE B
donderdag 13 december 2018
naam naam uitslag uitslag aanvang
Linnaeus 1758 Prikkrlgeneratoren 19:05 uur
De Buffels De Meester 19:55 uur
Vroeger Beter DVZ08 20:45 uur
LFC Eltax Z88 21:35 uur
FC Rijnland BBS 22:25 uur
BBU Vrij