SERIE B
donderdag 24 augustus 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Driemtiem de Buffels 3 3 19:05 uur
BBS DVZ 08 11 1 19:55 uur
LFC Eltax Tiktak 4 9 20:45 uur
Linnaeus 1758 Z88 5 5 21:35 uur
FC Rijnland Vroeger Beter 3 2 22:25 uur
Carriere Uitzendbureau Vrij
SERIE C
dinsdag 29 augustus 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Harde Werkers Zo, nu eerst 4 7 19:05 uur
FC Schubbekutterveen Valderrama 1 9 19:55 uur
Prikkelgeneratoren Snackbar Gorlejus 3 4 20:45 uur
LZC 1886 Snokkers 3 5 21:35 uur
ZP Simeko 82 2 7 22:25 uur
KEJO Vrij
SERIE A
donderdag 31 augustus 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Onszelf Leidse Glibbers 2 7 19:05 uur
de Bikkels Leiden Noord 3 13 19:55 uur
Team Neal FC Leiderdorp 4 5 20:45 uur
de Leo's Leiden Zuid West 2 7 21:35 uur
FC B.B.U. de Meester 5 2 22:25 uur
Hoppa Vrij
SERIE B
dinsdag 5 september 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
BBS Driemtiem 2 7 19:05 uur
LFC Eltax de Buffels 5 4 19:55 uur
Linnaeus 1758 DVZ 08 4 2 20:45 uur
FC Rijnland Tiktak 6 5 21:35 uur
Carriere Uitzendbureau Z88 6 9 22:25 uur
Vroeger Beter Vrij
SERIE C
donderdag 7 september 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
FC Schubbekutterveen Harde Werkers 7 2 19:05 uur
Prikkelgeneratoren Zo, nu eerst 3 4 19:55 uur
LZC 1886 Valderrama 1 3 20:45 uur
ZP Snackbar Gorlejus 8 3 21:35 uur
KEJO Snokkers 2 14 22:25 uur
Simeko 82 Vrij
SERIE A
dinsdag 12 september 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
de Bikkels Onszelf 5 7 19:05 uur
Team Neal Leidse Glibbers 5 2 19:55 uur
de Leo's Leiden Noord 3 8 20:45 uur
FC B.B.U. FC Leiderdorp 4 5 21:35 uur
Hoppa Leiden Zuid West 1 7 22:25 uur
naam naam
SERIE B
donderdag 14 september 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
LFC Eltax BBS 2 2 19:05 uur
Linnaeus 1758 Driemtiem 1 3 19:55 uur
FC Rijnland de Buffels 7 4 20:45 uur
Carriere Uitzendbureau DVZ 08 3 3 21:35 uur
Vroeger Beter Tiktak 11 4 22:25 uur
Z88 Vrij
SERIE C
dinsdag 19 september 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Prikkelgeneratoren FC Schubbekutterveen 6 3 19:05 uur
LZC 1886 Harde Werkers 7 7 19:55 uur
ZP Zo, nu eerst 5 3 20:45 uur
KEJO Valderrama 3 7 21:35 uur
Simeko 82 Snackbar Gorlejus 4 1 22:25 uur
Snokkers Vrij
SERIE A
donderdag 21 september 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Team Neal de Bikkels 5 5 19:05 uur
de Leo's Onszelf 2 3 19:55 uur
FC B.B.U. Leidse Glibbers 5 11 20:45 uur
Hoppa Leiden Noord 4 9 21:35 uur
de Meester FC Leiderdorp 5 6 22:25 uur
Leiden Zuid West Vrij
SERIE B
vrijdag 22 september 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Linnaeus 1758 LFC Eltax 3 3 19:05 uur
FC Rijnland BBS 5 4 19:55 uur
Carriere Uitzendbureau Driemtiem 6 6 20:45 uur
Vroeger Beter de Buffels 0 3 21:35 uur
Z88 DVZ 08 11 3 22:25 uur
Tiktak Vrij
SERIE C
dinsdag 26 september 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
LZC 1886 Prikkelgeneratoren 3 8 19:05 uur
ZP FC Schubbekutterveen 5 1 19:55 uur
KEJO Harde Werkers 9 7 20:45 uur
Simeko 82 Zo, nu eerst 7 3 21:35 uur
Snokkers Valderrama 8 3 22:25 uur
Snackbar Gorlejus Vrij
SERIE A
donderdag 28 september 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
de Leo's Team Neal 5 5 19:05 uur
FC B.B.U. de Bikkels 4 4 19:55 uur
Hoppa Onszelf 4 5 20:45 uur
de Meester Leidse Glibbers 7 7 21:35 uur
Leiden Zuid West Leiden Noord 3 7 22:25 uur
FC Leiderdorp Vrij
SERIE B
donderdag 5 oktober 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
FC Rijnland Linnaeus 1758 0 3 19:05 uur
Carriere Uitzendbureau LFC Eltax 6 3 19:55 uur
Vroeger Beter BBS 2 1 20:45 uur
Z88 Driemtiem 2 5 21:35 uur
Tiktak de Buffels 6 3 22:25 uur
DVZ 08 Vrij
SERIE C
dinsdag 10 oktober 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
ZP LZC 1886 4 1 19:05 uur
KEJO Prikkelgeneratoren 6 5 19:55 uur
Simeko 82 FC Schubbekutterveen 4 3 20:45 uur
Snokkers Harde Werkers 3 0 21:35 uur
Snackbar Gorlejus Zo, nu eerst 1 3 22:25 uur
Valderrama Vrij
SERIE A
donderdag 12 oktober 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
FC B.B.U. de Leo's 4 8 19:05 uur
Hoppa Team Neal 1 6 19:55 uur
de Meester de Bikkels 2 2 20:45 uur
Leiden Zuid West Onszelf 7 4 21:35 uur
FC Leiderdorp Leidse Glibbers 7 4 22:25 uur
Leiden Noord Vrij
SERIE B
dinsdag 17 oktober 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Carriere Uitzendbureau FC Rijnland 6 8 19:05 uur
Vroeger Beter Linnaeus 1758 5 3 19:55 uur
Z88 LFC Eltax 9 2 20:45 uur
Tiktak BBS 5 4 21:35 uur
DVZ 08 Driemtiem 2 3 22:25 uur
de Buffels Vrij
SERIE C
donderdag 19 oktober 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
KEJO ZP 5 7 19:05 uur
Simeko 82 LZC 1886 3 2 19:55 uur
Snokkers Prikkelgeneratoren 4 7 20:45 uur
Snackbar Gorlejus FC Schubbekutterveen 5 3 21:35 uur
Valderrama Harde Werkers 8 3 22:25 uur
Zo, nu eerst Vrij
SERIE A
vrijdag 20 oktober 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Hoppa FC B.B.U. 1 5 19:05 uur
de Meester de Leo's 1 2 19:55 uur
Leiden Zuid West Team Neal 7 3 20:45 uur
FC Leiderdorp de Bikkels 11 5 21:35 uur
Leiden Noord Onszelf 8 4 22:25 uur
Leidse Glibbers Vrij
SERIE B
dinsdag 24 oktober 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Vroeger Beter Carriere Uitzendbureau 7 3 19:05 uur
Z88 FC Rijnland 3 3 19:55 uur
Tiktak Linnaeus 1758 7 3 20:45 uur
DVZ 08 LFC Eltax 3 3 21:35 uur
de Buffels BBS 6 5 22:25 uur
Driemtiem Vrij
SERIE C
donderdag 26 oktober 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Simeko 82 KEJO 1 8 19:05 uur
Snokkers ZP 1 5 19:55 uur
Snackbar Gorlejus LZC 1886 9 2 20:45 uur
Valderrama Prikkelgeneratoren 3 7 21:35 uur
Zo, nu eerst FC Schubbekutterveen 5 6 22:25 uur
Harde Werkers Vrij
SERIE A
dinsdag 31 oktober 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
de Meester Hoppa 5 6 19:05 uur
Leiden Zuid West FC B.B.U. 5 4 19:55 uur
FC Leiderdorp de Leo's 8 1 20:45 uur
Leiden Noord Team Neal 12 4 21:35 uur
Leidse Glibbers de Bikkels 4 2 22:25 uur
Onszelf Vrij
SERIE B
donderdag 2 november 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Z88 Vroeger Beter 4 6 19:05 uur
Tiktak Carriere Uitzendbureau 8 6 19:55 uur
DVZ 08 FC Rijnland 8 8 20:45 uur
de Buffels Linnaeus 1758 3 2 21:35 uur
Driemtiem LFC Eltax 6 2 22:25 uur
BBS Vrij
SERIE C
dinsdag 7 november 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Snokkers Simeko 82 2 8 19:05 uur
Snackbar Gorlejus KEJO 2 2 19:55 uur
Valderrama ZP 4 4 20:45 uur
Zo, nu eerst LZC 1886 7 6 21:35 uur
Harde Werkers Prikkelgeneratoren 2 6 22:25 uur
FC Schubbekutterveen Vrij
SERIE A
donderdag 9 november 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Leiden Zuid West de Meester 11 2 19:05 uur
FC Leiderdorp Hoppa 13 6 19:55 uur
Leiden Noord FC B.B.U. 10 3 20:45 uur
Leidse Glibbers de Leo's 3 4 21:35 uur
Onszelf Team Neal 5 2 22:25 uur
de Bikkels Vrij
SERIE B
dinsdag 14 november 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Tiktak Z88 4 5 19:05 uur
DVZ 08 Vroeger Beter 2 6 19:55 uur
de Buffels Carriere Uitzendbureau 6 3 20:45 uur
Driemtiem FC Rijnland 10 10 21:35 uur
BBS Linnaeus 1758 4 9 22:25 uur
LFC Eltax Vrij
SERIE C
donderdag 16 november 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Snackbar Gorlejus Snokkers 2 11 19:05 uur
Valderrama Simeko 82 4 9 19:55 uur
Zo, nu eerst KEJO 3 5 20:45 uur
Harde Werkers ZP 0 3 21:35 uur
FC Schubbekutterveen LZC 1886 3 0 22:25 uur
Prikkelgeneratoren Vrij
SERIE A
dinsdag 21 november 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
FC Leiderdorp Leiden Zuid West 3 3 19:05 uur
Leiden Noord de Meester 8 3 19:55 uur
Leidse Glibbers Hoppa 4 2 20:45 uur
Onszelf FC B.B.U. 8 2 21:35 uur
de Bikkels de Leo's 6 3 22:25 uur
Team Neal Vrij
SERIE B
donderdag 23 november 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
DVZ 08 Tiktak 4 3 19:05 uur
de Buffels Z88 2 4 19:55 uur
Driemtiem Vroeger Beter 0 6 20:45 uur
BBS Carriere Uitzendbureau 6 3 21:35 uur
LFC Eltax FC Rijnland 10 9 22:25 uur
Linnaeus 1758 Vrij
SERIE C
dinsdag 28 november 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Valderrama Snackbar Gorlejus 7 4 19:05 uur
Zo, nu eerst Snokkers 3 3 19:55 uur
Harde Werkers Simeko 82 4 5 20:45 uur
FC Schubbekutterveen KEJO 5 6 21:35 uur
Prikkelgeneratoren ZP 5 6 22:25 uur
LZC 1886 Vrij
SERIE A
donderdag 30 november 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Leiden Noord FC Leiderdorp 12 3 19:05 uur
Leidse Glibbers Leiden Zuid West 4 8 19:55 uur
Onszelf de Meester 7 1 20:45 uur
de Bikkels Hoppa 5 5 21:35 uur
Team Neal FC B.B.U. 6 3 22:25 uur
de Leo's Vrij
SERIE B
donderdag 7 december 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
de Buffels DVZ 08 4 1 19:05 uur
Driemtiem Tiktak 2 10 19:55 uur
BBS Z88 7 2 20:45 uur
LFC Eltax Vroeger Beter 3 3 21:35 uur
Linnaeus 1758 Carriere Uitzendbureau 7 6 22:25 uur
FC Rijnland Vrij
SERIE C
dinsdag 12 december 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Zo, nu eerst Valderrama 3 12 19:05 uur
Harde Werkers Snackbar Gorlejus 3 7 19:55 uur
FC Schubbekutterveen Snokkers 6 5 20:45 uur
Prikkelgeneratoren Simeko 82 4 3 21:35 uur
LZC 1886 KEJO 3 12 22:25 uur
ZP Vrij
SERIE A
donderdag 14 december 2017
naam naam uitslag uitslag aanvang
Leidse Glibbers Leiden Noord 0 3 19:05 uur
Onszelf FC Leiderdorp 5 5 19:55 uur
de Bikkels Leiden Zuid West 2 5 20:45 uur
Team Neal de Meester 4 3 21:35 uur
de Leo's Hoppa 3 0 22:25 uur
FC B.B.U. Vrij